Bolesność podbrzusza, gorączka i osłabienie a cykle miesiączkowe

Witam. Jestem w 16 dniu cyklu, miesiączkuję co 28-30 dni. W ostatnich dniach odbyłam z mężem dwa stosunki, po ostatnim (wczorajszym) w nocy obudził mnie ból podbrzusza, który nie ustępował przez cały dzień i jakby nasilał się przy chodzeniu, odczuwam też ból w dole pleców.Do tego pojawiła się gorączka i znaczne osłabienie. Z czym może być to związane ? Zaznaczę, że dwa miesiące temu byłam u lek.gin.w celu monitorowania cyklu i wszystko było w porządku.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Może świadczyć o infekcji. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza ginekologa.