Bolesność podbrzusza i piersi a ciąża

Czy ciąża? Nigdy nie miałam regularnych cykli, kiedyś miałam podwyższoną prolaktynę po obciążeniu. Ostatnie 3 okresy miałam wywoływane luteiną (lek. przepisał bo torbiel pękła). Beta po 12 dniach negatywna, testy z apteki po 16 dniach i 19 też negatywne. Nie mam żadnych objawów, tylko piersi trochę jakby ociężałe (czasami tak miewałam już). Był to mój drugi stosunek (w 24 dc), po nim odczuwałam ból po prawej stronie, kilkanaście dni. Dziś mam 45dc i nie mam okresu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Ciąża jest raczej mało prawdopodobna.