Bolesność podbrzusza po zabiegu konizacji

Witam 3 dni temu miałam 2 zbieg konizacj i odczuwam ból w podbrzuszu ile ból może się utrzymać? Czy powinnam się nie pokoi? Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Ból może się utrzymywać przez około 7-10 dni od zabiegu. W razie niepokoju proszę skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do ginekologa w celu kontroli.