Bolesność podbrzusza po stosunku płciowym

Witam, od marca po stosunku płciowym po kilku godz.odczuwam bóle w podbrzuszu oraz w okolicy krzyża, które utrzymują sie około 1 dzień. Cytologię miałam robioną w czerwcu, wtedy ostatni raz byłam u ginekologa, usg nie wykazało żadnych torbieli, cytologia też wyszła prawidłowa. Sam stosunek nie jest dla mnie bolesny, ból pojawia się poźniej,mam też wtedy uczucie silnego wzdęcia.Co może być przyczyną takich dolegliwości?Lekarz ginekolog nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki w kierunku endometriozy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.