Bolesność podbrzusza a aktywność fizyczna

Witam serdecznie. Od 2 dni odczuwam ból w podbrzuszu. Przypomina on taki ból jak po aktywności fizycznej, jednak to niemożliwe, ponieważ nie ćwiczę. Ból jest dość kłujący, jakby mięśni. Najbardziej go odczuwam podczas odchylania ciała do tyłu. Nie jest też to ból miesiączkowy, ponieważ jest to 14 dzien cyklu. Co on może oznaczać? Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można rozstrzygnąć co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.