Bolesność żołądka a aktywność fizyczna

Zawszę byłam Kobietą aktywną ,pływanie przez prawię 6 lat ,a także inne sporty ,lecz od jakiegoś czasu coraz mniej miałam wysiłku fizycznego teraz to od 7 dni ćwiczę ,a także jeżdżę na rolkach nie objadam się dużo ,a jest coraz gorzej, nawet od kilku dni zauważyłam że mam jakieś kreski na placach boję się że to mogą być rozstępy nie są aż tak duże ,często mam też bóle żołądka ,Proszę o pomoc !!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.