Leczenie nadżerek żołądka a powrót do normalnej aktywności fizycznej

Witam! Po bardzo silnych mdłościach(po każdym posiłku -wczęsniej 2 lata w Angli na nocne zmiany i litr red-bulla co noc) 2tygodnie temu zdiagnozowano u mnie nadżerki żołądka,przyjmuje Helides i Debretin+ścisła dieta. Przed wizytą byłem bardzo aktywną osobą(treningi taekwondo,ćwiczenia siłowo-wytrzymałościowe). Teraz każda próba wysiłku fizycznego kończy się mdłościami. Po jakim czasie będę mógł wrócić do ćwiczeń, czy pracy fizycznej? Dziękuję za poświęcony czas.Pozdrawiam :)

Aleksander Ropielewski

Jeżeli dolegliwości sa zwiazane z nadżerkami i stosowanym leczeniem, to należy się spodziewać, że ustapia po zakończeniu leczenia. Być może próba zastosowania innuch leków będzie bardzoej skuteczna. Poza tym warto wykonać test na nosicielstwo h. pylori?