Silny ból w okolicy kręgosłupa po lewej stronie

Witam. Odczuwam silny ból w okolicy kręgosłupa, po jego lewej stronie, tuż nad pośladkami. Ból pojawił się około roku temu, w wyniku gwałtownego odchylenia ciała w tył. Bolało przez dwa tygodnie i przestało. Około miesiąca temu, podczas pracy fizycznej wymagającej naprzemiennego schylania się i odchylania w tył, ból pojawił się znów. Z tym że teraz jest silny, promieniuje na pośladki i na nogę aż do łydki. Najbardziej boli przy dźwiganiu i schylaniu się. Mniej przy chodzeniu czy bieganiu.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.