Silny ból w lewym boku przy gwałtownych ruchach

Witam. Od kilku dni odczuwam dosyć silny ból w lewym boku. Ból jest odczuwalny głównie przy siadaniu na krześle/fotelu i wstawaniu z niego oraz przy schylaniu, dodatkowo rzadziej przy gwałtownych ruchach. Ból jest dość dziwny, promieniuje od dolnej części kręgosłupa przez bok do podbrzusza a nawet pachwiny. Proszę o pomoc i podpowiedź czego to mogą być objawy. Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.