Bolesność podczas stosunku po porodzie

Dzień dobry, w lipcu mija rok, jak urodziłam córeczkę. Do tej pory niestety odczuwam ból przy wspołżyciu z partnerem, dlatego "zgadzam się" na wspołżycie bardzo rzadko i raczej z "obowiązku" niż przyjemności. Ból odczuwam na samym początku, przy wprowadzaniu członka. Co może być przyczyną to już trwa prawie rok... Badania po ciązy wykazały , że wszystki jest ok. Nie muszę chyba wspominać jak bardzo nie mam ochoty na ses, który aktualnie kojarzy mi się tylko z bólem... proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Czy była Pani u ginekologa i mówiła mu o tym problemie? Jeśli przed ciążą nie było bólu to jednak coś jest nie tak, ale bez badania trudno okresli co to moze byc. Proszę ewentualnie skonsultowac się z innym ginekologiem, jesli Pani lekarz nie widzi rozwiążania.