Bolesność ramienia, luźne stolce a grypa

Witam od jakiegoś czasu mam bule prawej ręki ramienia i nie mogę ciężkich rzeczy podnosić bule stopy tez prawa cienki i drobny stolec wzdęcia wieczorem i w nocy często gazuje bolą mnie bardziej kości niż kiedykolwiek przy uderzeniu obniżoną tem ciała czasami ataki kaszlu byłem u lekarza stwierdził ze to grypa objawy takie mam od kilku miesięcy nie jestem przekonany do takiej diagnozy czy mam się coś obawiać a możne to grypa i nie przejmować się tym proszę o odpowiedz pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
jeżeli objawy występują od dłuższego czasu warto wykonać dokładniejszą diagnostykę internistyczną.