Bolesność ręki w przedramieniu u 36-latki

Witam, mam 36 lat od kilku miesięcy mam problem z ostrym bólem u lewej ręki w przedramieniu od strony pachy po ostrym bólu pojawia mi się siniak, kilka tygodni temu były to małe siniaki w wielkości paznokcia a teraz osiągają kilka cm,. Powinnam to zignorować czy raczej powinnam udać się na jakieś badania? Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.