Bolesność stopy u 54-latki

Witam od kilku tygodni boli mnie lewa stopa tak od plowy do piety- boli mnie wokol i pod spodem. najgorzej jest jak mam wstac z lozka, czy zrobic pierwszy krok po wstaniu z krzesla. Lekarz w Szwecji kazal mi brac paracetamol i bandazowac stope, USG i rentgen - jest za drogi. Mialo byc lepiej po 5 tygodniacha jest gorezj, bol promienieje jzu an cala noge, boli mnie juz kolano, noga dretwieje. chyba bede musiala kupic bilet na prom i szukac pomocy w gdyni. Prosze o porade co t moz ebyc i czy lepiej jest zrobic USG czy rentgen.

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności wykonałbym RTG stopy, a w następnej USG. Bez przprowadzenia badań dodatkowych nie jestem w stanie stwierdzić co może być przyczyną Pani dolegliwości.