Bolesność ucha u 4-letniego dziecka

Witam,jechalismy wczoraj przez chwilę sochodem z 4 letnim dzieckiem przy otwartym oknie. Dziś dziecko po powrocie z przedszkola skarżyło się ma ból ucha.nie miało temperatury podalam ibuprofen bol przeszedł. Czy to zapalenie ucha? Jeżeli ból się utrzyma do jutra chcę iść do pediatry.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry.