Bolesność w boku a dźwiganie i chodzenie
Witam, Od roku borykam się z bólem w prawym boku. Nie potrafię dokładnie wskazać miejsca bólu, raz boli dokładnie w boku, innym razem bardziej w odcinku lędźwiowym. Boli przy dźwiganiu, długotrwałym ruchu czy chodzeniu i ustępuje podczas spoczynku. Ma charakter kłucia i nie odczuwam go codziennie. Dwukrotnie robiono mi badania krwi, moczu, USG jamy brzusznej i nerek - wyniki dobre. Cytologię miałam pół roku temu. Mam 20 lat i mam skoliozę odcinka lędźwiowego. Do jakiego specjalisty się udać ?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruje kontakt z ortopedą. Objawy wskazują na problem z układem ruchu.