Ból zlokalizowany w tylnym prawym boku, na wysokości ostatnich żeber

Witam.Raz na jakiś czas doskwiera mi bardzo dziwny ból zlokalizowany w tylnym prawym boku, na wysokości ostatnich żeber.Ból ma charakter kłujący, przemieszczający się. Odczuwam go mniej więcej tak jakby przesuwały się pękające bąbelki. Nasilenie bólu wzrasta od niskiego po umiarkowanie wysoki, trwa parę sekund do minuty i ustępuje. Zwykle miał miejsce podczas ruchu ale ostatnio pojawia się nawet w spoczynku. Dodam, że chorowałam na zapalenie miedniczek nerkowych rok temu. Co to może byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na nerwoból. Póki co nie ma zatem powodów do niepokoju. Gdyby jednak objawy się nasilały sugeruję konsultację z lekarzem POZ.