Bolesność za mostkiem a wynik EKG i tężyczka

Mam 43 lata wykonałam w związku z bólami za mostkiem ECHO serca, wynik jest we wniosku prawidłowy tylko ściana tylna lewej komory w rozkurczu ma 26mm (norma do 11mm), ocena funkcji rozkurczowej E/A-1,17. Jak to rozumieć czy błąd w przepisywaniu wyniku? Dodatkowo jestem w trakcie diagnozowania ZZSK i dowiedziałam się że mam tężyczkę.

Aleksander Ropielewski

Odnośnie błędu należy o to pytać lekarza wykonującego badanie. Wyniki są w normie.