Bolesność zęba po leczeniu kanałowym u 38-letniej osoby

Witam mam ponwnie leczana kanałowo szóstke górna w tym zebie rok temu zewgledu na nie typowa budowe na anatomiczna leczenie zkończyło sie wypełniem tymczasowym i nadbudowa znowu został otworzony zab poniewaz swiatło sie zamkneło w zebie mam w nim optarunek leczniczy od piatku zab leko pobolewa a pod wpływym ciepła i schylaniu sie boli mocno mam w nim zrobione 3 kanały czy czekac do wizty czy iść do dentysty ?czy odczekac jeszcze troche

Witam
W trakcie powtórnego leczenia kanałowego mogą pojawić się dolegliwości bólowe, Kwestia szybszej wizyty u stomatologa zależy od tego, jak bardzo Panią boli, czy ból reaguje na środki przeciwbólowe. Jeśli jest to lekkie pobolewanie, to spokojnie można poczekać do następnej wizyty.