Bolesność zęba po nieudanym leczeniu kanałowym

Gorna szóstke miłam leczona kanałowo i zakończyło sie niepowodzeniem z powdu nie typowej budowy anatomicznej budowy zeba dwa kanały zostały nie zrobione do końca zab zaczoł bole przy dotyku i w nocy i raguje na jaka wchodze z zimnego pomieszczenia w ciepło i ostanio poszła mi krew z tego zeba ? czy jest czym sie martwic

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli leczenie zakończyło się niepowodzeniem to rozumiem to tak, że problem nie został wyeliminowany. Wskazana jest wizyta u stomatologa inaczej dolegliwości pozostaną lub się pogorszą.

Pozdrawiam.