Leczenie kanałowe i gorączka

W tym roku w czerwcu zakończyłam leczenie kanałowe górnej szóstki było to trudne leczenie i trwoło pol roku wynikajace z nietypowej budowy anatomicznej zeba byl silny stan ropny dwa razy brałam antybiotyk kanały w zebie dwa zostały zrobione całkowicie a trzeci tylko 1/2 ma w zebie wypełnie tymczasowe z nadbudowa ostanio odczuwam ta szustke reaguje jak wyjde na powietrze zimne i do ciepłego oraz mam gorączke od dówch dni czy to moze byc od tego zeba?

Aleksander Ropielewski

Nie można tego wykluczyć. Stany zapalne jamy ustnej są częstą przyczyną gorączki nieznanego pochodzenia. Proszę skonsultować się ze stomatologiem celem ew. leczenia.