Bolesność żołądka i klatki piersiowej po gastroskopii

witam po gstroskopii minelo 2 tygodnie..nadal boli mnie klatka piersiowa i zoładek po nacisniecu..dodam ze mocno sie dławilam wczasie badania,wyleciala slina z zółcia..wczesniej przed gastroskopia czulam sie dobrze..wyniki sa ok..bardzo teraz załuje ze zgodzilam sie na to badanie..lekarz twierdzi,ze wszystko jest okej,nie wiem juz co mam myslec..boje sie ze cos mi uszkodzil.

Nie sądzę, aby Pani dolegliwości były skutkiem gastroskopii. Właściwie można by się spodziewać dwu powikłań- perforacji- tego Pani nie ma ponieważa skutki byłyby bardzo poważne i dawno już znalazłaby się Pani w szpitalu. Można tez rozpoatrywać uczulenie na środki dezynfekcyjne stosowane do dezynfekcji gastroskopu. Wykluczenie tego powikłania wymagałoby kolejnego badania.