Bolesny guzek na ścięgnie Achillesa

Witam.moj drogi problem jest zwiazany z drugim sciegnem ahillesa.pietwsze juz po zabiegu a na drugim pojawil sie bolacy guzek (najprawdopodobniej przewlekle zapalenie).jestem po 5 wizytach na fali uderzeniowej.ktora praktycznie nic nie dala.wspinam sie na palce i wykonuje reszte cwiczen rozciagajacych zalecanych.nic nie pomaga guzek boli i nie zanika.moze pan ma jakis pomysl jak temu zaradzic.bola mnie takze piety od jakiegos czasu.stosuje podpietki.kupilem kolagen.zimne oklady.prosze o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Polecam zbadać poziom kwasu moczowego we krwi. Podane objawy mogą sugerować dnę moczanową. W razie wątpliwości proszę porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym.