Czy guzek za uchem to rak?

Dzien dobry, Od miesiaca mam maly guzek za uchem. Na poczatku guzek byl wiekszy i bolacy, Obecnie zmiejszyl sie, - ale nadal jest wyczualny. Rozmiar guzka zmienia sie. Czasami jest wiekszy, a nastepnie znowu sie pomniejsza. Bylam u lekarki rodzinnej. Zlecila mi morfologie krwi. Pytala o infekcje. Bylam i jestem zdrowa. Gdy ten guzek pojawil sie - to po jakis trzech dniach czulam niewielka temperature? I wlasnei w tym czasie guzek nieco sie pomniejszyl i bol takze znacznie ustapil. - Czy moge miec raka wezlow? Mam 49 lat, mieszkam w Niemczech.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonać usg tej okolicy wtedy będzie można coś więcej powiedzieć. a jakie są wyniki morfologii krwi obwodowej?