Bolesny guzek nad kręgiem szynym

Witam, Z dnia na dzień pojawił mi się guzek na karku, tuż nad kręgiem szyjnym. Był bolący i wyczuwalny pomiędzy palcami dłoni. Przesuwał się podczas dotyku. Może źle zrobiłem ale przebiłem go. Teraz ciągle w tym miejscu zbiera mi się chłonka, o ile nie mylę się. Bezbarwna ciecz, bez zapachu. Jak wycisnę to skóra jest gładsza. Po pewnym czasie znowu zbiera się wspomniana ciesz i guzek jest wyczuwalny. Czy można jakość pozbyć się tego, żeby skóra znowu była gładka? W sumie, nawet nie wiem co jest

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje końiecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.