Bolesny guzek w prawej piersi i wklęsły sutek

Witam. Piszę ponieważ jestem troszkę zaniepokojona. W prawej persi wyczuwam guzka, jest bolesny, sutek mam przeważnie wklęsly lecz po chwili pobudzenia wypukla się, wydzielina z tej piersi jest od dlugiego czasu. mi do środka. I jeszcze mam małą czerwoną podobna do pieprzyka lekko wypuklą kropke. Dodam że nie mam jej od zawsze tylko od jakiegoś czasu mi się powiększyła jest w okolicy tego guzka. Chcialam dodać że kiedyś leczylam sie na hiperprolaktynemie i nie wiem czy to od tego to wszystko

Szanowna Pani , wymaga Pani pilnej konsultacji i diagnostyki zmany. W ramach forum moge tylko tyle powiedziec na temat tego co Pani pisze- powtarzam potrzebna pilna konsultacja.