Wklęsły sutek piersi u 53-latki

Mam problem ,mój lewy sutek jest wciągnięty już dłuższy czas (trudno mi okreslić jak długo).Mam 53 lata,jestem juz po operacji raka szyjki macicy 5 lat temu .Mamografie piersi robiłam dwa lata temu i było wszystko dobrze.Niepokoi mnie ten sutek lewej piersi.Jakaś porada.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jak najszybciej proszę się zgłosić na kontrolną mammografię i do ginekologa zajmującego się także oceną piersi lub onkologa. Niezbędne badania kliniczne i obrazowa diagnostyka. Wciągnięcie brodawki sutkowej zawsze powinno wzbudzać niepokój i dlatego niezbędna jest konsultacja specjalistyczna w celu przeprowadzenia diagnostyki i wykluczenia ewentualnego procesu rozrostowego w obrębie sutka i piersi.