Wciągnięty sutek w piersi

Mam 61 lat w lewej piersi mam wciągnięty sutek,co to może znaczyć.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wciągnięcie brodawki sutkowej jest bardzo niepokojącym objawem. Może świadczyć o obecności procesu rozrostowego. Konieczna jest pilna diagnostyka. Proszę niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego, który zleci dalsze postępowanie, w tym wykonanie mammografii. Pozdrawiam.