Bolesny guzek w piersi i wklęsła brodawka

witam serdecznie nie mam dostępu do zadnego lekarza aktualnie ale niepokoi mnie moja prawa piers a mianowicie na dole piersi wystąpił już dawno taki mału guzik dziś jest już większy jest on bardzo bolesny nadomiar złego pare lat temu moje brodawki weszły do srodka jeśli to nie dla pana problem proszę odpowiedzieć na moje pytanie jak najszybciej dziekuje serdecznie z góry magdalena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Okresowo powiększająca się zmiana w piersi oraz wciągnięcie brodawki sutkowej zawsze powinno być powodem do niepokoju. Powinna Pani w najbliższym czasie udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje diagnostyką.