Bolesny rumień na penisie

Mam rumień na penisie który się pojawia i znika, w chwili pojawienia niczym stan zapalny. Piecze, skóra czerwona, alergolog wykluczył alergeny, grzybica i zakażenie bakteryjne wyeliminowane przez urolog. Błagam o wskazówkę, poradę pomoc.

Może byc to zmiana typu rumienia trwałego - polekowa , o ile pan od czasu do czasu zażywa np leki p-bólowe. Nawet niezbyt często 1x w miesiącu lub rzadziej. odstawienie leków powoduje ustąpienie zmiany. Pozdrawiam