Bordowe plamy na skórze

Witam. Od 3 lat mam bordowe plamy na skorze. Na nerkach, z tylu na rekach oraz na twarzy do tego swedzi mnie cialo. Lecze sie na nadcisnienie. Bylem u dermatologa i tygidniowym pobycie w szpitalu-nic nie wykryli. Hepatolog-nic. Lekarz od chirob zakaznych, cala toskykologia nic. Hematolog-nic. Tylko monicyty mam podwyzszone. 13,5, norma od 2 do 8. I zelaza za duzo. 160. Gdzie mam jeszcze isc po porade? Rano wstane jest ok po 10 min id wstania zaczynaja sie te plamy czerwone. Prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji przeprowadzono wiele badań mających na celu ustalenie przyczyny dolegliwości. Być może zmiany mają podłoże alergiczne. Wskazana jest wizyta w poradni alergologicznej.