Borelioza i reumatoidalne zapalenie stawów

mam pytanie choruję na reumatoidalne zapalenie stawów od lipca jestem na zwolnieniu lekarskim w listopadzie dowiedziałam się że przyczyną tej choroby jest bolerioza która zaatakowała stawy stóp kolana a w tej chwili zaczynaja się bule biodra czy choroba z lyme zalicza sie do zakaznych i ile mozna przebywac na zwolnieniu lekarskim nadmieniam iż jestem po terapi biotraksonem a w chwili obecnej bez przerwy biore antybiotyk

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Maksymalnie może Pani przebywać na zwolnieniu przez 182 dni. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.