Brak apetytu i uczucie pełności

Witam! Od trzech dni moje samopoczucie jest następujące: brak apetytu,uczucie pełności. Jestem mniej więcej w połowie cyklu, mam 35 lat i nadmienię że zaczęłam miesiączkować w wieku 9 lat. Ponad to dzisiaj pojawiły się delikatne zawroty głowy,niepokój i hustawka nastroju. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w pierwszej kolejności wykluczyć ciążę. Jeśli objawy nie ustąpią radzę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego, konieczne jest badanie lekarskie, aby postawić diagnozę.
Pozdrawiam