Brak błony dziewiczej u 22-latki

Witam, moj problem polega na tym ze od pol roku spotykam sie z mezczyzna i rozpoczelismy wspolzycie. Jest to moj pierwszy partner a mam 22 lata. Problemem stal sie fakt ze on upiera sie ze nie byl pierwszy bo nie mialam blony dziewiczej, czy jest mozliwe ze jej nie bylo?jak to ie moglo stac?
22 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Błona dziewicza jest fałdem śluzówki pochwy i jest różnie zbudowana a czasami jej nie ma. U prawie 20% dziewcząt występuje brak błony (jest on albo wrodzony lub jest rozerwana w różny przypadkowy, często nieświadomy sposób). Pozdrawiam