Brak ciąży pomimo stosunków bez zabezpieczenia

Czy ja lub mój partner możemy być bezpłodni? Od roku regularnie współżyjemy, nie używamy i nie używaliśmy antykoncepcji, stosunek jest bardzo częsty, bo nawet kilka razy w tygodniu, do zbliżenia dochodzi w dni płodne, niepłodne i w trakcie owulacji. Partner dochodzi we mnie. Jak wiadomo stosunek w dni płodne i w trakcie owulacji może zakończyć się ciążą. Zastanawiamy się czy to może oznaczać niepłodność, gdyż nie zaszłam w ciążę do tej pory. Nie planujemy teraz dzieci lecz trochę nas to martwi.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonac badanie nasienia, a Pani powinna udać się dolekarza ginekologa.