Brak czucia w dolnej wardze po narkozie

Witam! kilka dni temu miałem operację pod narkozą. Od wybudzenia nie mam czucia w dolnej wardze. Warga była od środka spuchnięta (nadal trochę jest) i poraniona. Czy czucie wróci samo a jeśli tak to po jakim czasie? Jak mogę zaradzić tej sytuacji?

Opisywane objawy wskazują na to, że w trakcie zabiegu rurka intubacyjna (sprzęt dzięki któremu Pan oddychał w trakcie zabiegu) uciskała wargę. Czucie najprawdopodobniej wróci całkowicie. Nie powinno to trwać dłużej niż 2-3 tygodnie.
Pozdrawiam