Brak czucia w lewej nodze a wyniki badań

Witam. Od 2 lat nie mam czucia w lewej nodze. RTG kręg. wykazało: znies. fizjologiczną lordozę lędźwiową. MR kręg. uwidoczniło spłycenie lordozy lędźwiowej. Wyniki badania EMG mieszczą się w normie. MR kręg.szyjnego: na poziomie C6-C7 niewielka centralna protruzja krążka z modelowaniem worka oponowego. Na poziomach Th3-Th6 centralne protruzje krążków z niewielkim uciskiem na worek. Miesiąc temu okazało się że mam niedoczynność tarczycy. Ostatni wynik to 8,26 Co mi jest?Gdzie szukać pomocy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wszystkich wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.