Brak czucia w prawej piersi a przyjmowanie leku Bellergot

Podczas pieszczot nie czuje nic w prawej piersi.Jest taka jakby nie moja. Długo tez po porodzie utrzymywał mi się "pokarm " w obu piersiach , bo jeszcze 4 lata po zaprzestaniu karmienia. Lekarz przepisał mi belergot ( o ile dobrze pamietam ) , ale bardzo zle sie czułam po tych lekach i właściwie ich nie brałam. Czy to może miec zwiazek z moim odczuciem?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zaburzenia czucia, nie są typowym działaniem niepożądanym Bellergotu. Jeśli jednak po jego przyjęciu czuła się Pani źle wrażenie wrażenie braku czucia w piersi mogło wynikać z Pani ogólnego samopoczucia.