Brak drugiej miesiączki po poronieniu i wyciek z piersi a negatywne testy ciążowe

Witam.11.03.2014 poroniłam w 8 tyg.ciąży i miałam łyżeczkowanie.W dn.20.kwietnia miałam miesiączkę.i od tamtej pory nic.Zauważyłam kropelki pokarmu w piersiach i czesty ucisk ,jak przy karmieniu,takie dretwienie sutek.Pozatym czesto oddaje mocz,i mam apetyt.Jednak 03.06.2014 robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny.Co mi może dolegać?dodam że staramy sie z mężem o dzidziusia.Czy to ciąża czy zaburzenia po poprzedniej ciąży.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być zarówno wynikiem ciąży jak i zaburzeń hormonalnych. Przede wszystkim proszę zatem powtórzyć test ciążowy. Bez względu na wynik proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.