Brak efektów po wieloletnim stosowaniu Tetralysal na trądzik

Czym wyleczyć skutecznie trądzik? Prze wiele lat stosowałem tabletki Tetralysal ale to nie dało prawie żadnego efektu. Co mam robić ?

Czy wykonywane były dodatkowe zabiegi lecznicze?
Jak wygląda pielęgnacja skóry?

Jeśli nie widzi Pan efektu to warto zmienić też lekarza prowadzącego leczenie.

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
pierwszym pytaniem, jakie nasuwa się po takim stwierdzeniu jest - jeśli nie dawały efektów to dlaczego stosował je Pan, jak sam mówi "przez wiele lat"?. Możliwe, że jeśli na zmiany trądzikowe nie zadziałał antybiotyk przeciwbakteryjny, problem leży w zakwaszeniu organizmu i występowaniu drożdży. Zalecam konsultację dietetyczną.