Brak jajeczkowania u 31-latki

Witam serdecznie, Po ostatniej wizycie u ginekologa dowiedzialam sie ze nie jajeczkuje, bylam u niego w 26 dniu cyklu, moje cykle sa regularne 28 dniowe. Moje pytanie jest czy on mogl to stwierdzic? Powiedzial ze nie ma pecherzykow, ze nie ma nic, ze nie jajeczkuje. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Trudno się odnieść do tak lakonicznie postawionej diagnozy. Proponuję ponownie udać się na wizytę i poprosić o dokładne wyjaśnienie sprawy.