Co oznacza zbyt mała ilość pęcherzyków na jajnikach?

Witam, od kilku cykli mam mniej obfite miesiaczki niz dotychczas, na wizycie ginekologicznej dowiedzialam sie, ze mam malo pecherzykow na jajnikach, poza tym wszystko w porzadku. Czy to moze byc z tym zwiazek? Czy to cos groznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać badania hormonalne. Proponuje udac się do lekarza ginekologa ponownie