Czy krwawienie może oznaczać pęknięcie pęcherzyka?

Dzień dobry, Proszę o poradę. Staram się o dziecko, cykle ma stymulowane lekiem clostibegyt (juz 5 cykl) i obecnie w dniu 17 cyklu mam obfite krwawienie (bardziej przypomina miesiaczke niz plamienie). Na monitoringu pokazalo w 15 dniu jeden pęcherzyk. Czy krwawienie moze byc objawem przyjmowania leku, zmiany cyklu? Czy pęknięcia pęcherzyka ?Dodam ze przed przyjmowaniem leku mialam regularne miesiaczki a clo dostalam aby podkręcic owulacje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej jest to krwawienie związane z przyjmowaniem leku, w razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam