Stosowanie Bromergon z powodu wydzieliny z sutków a planowanie ciąży

witam mam pytanie moje cykle sa 26 dniowe w chwili obecnej zazywam bromergon gdyz mialam problem z wydzielina z sutków.moje pytanie to takie kiedy wruci okres plodnosci kiedy bede mogla zajsc w ciaze

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.