Brak jednoznacznych cech charakteryzujących raka brodawkowego

Witam, co oznacza dla mnie stwierdzenie - brak jednoznacznych cech charakteryzujących raka brodawkowego. Pozdrawiam WB

To znaczy dokładnie - to co jest napisane! Badający nie stwierdził cech charakterystycznych dla raka brodawkowatego! Czy można to jeszcze jakoś dokładniej wytłumaczyć??? , zż