Brak koncentracji i ciągłe zmęczenie

Witam! Od dłuższego czasu czuję się ciągle zmęczona, po chwili wstania z łóżka już chce mi się spać. Dodatkowo jestem nerwowa i brak mi koncentracji. Leczę się na niedoczynnosc tarczycy. Moje tsh to 4.587 pomimo zwiększenia pół roku temu dawki (wtedy było 4.525). Zrobiłam jeszcze badania glukozy i insuliny. Wyniki są dziwne bo glukoza 103.97 (2 tygodnie temu 106.5) a insulina 7 na czczo. Proszę o interpretacje moich dolegliwości i wyników

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie powtórzyć badanie tsh a co glukozay konieczne jest wykonanie testu obiążenia glukozą w wykonanie krzywej glukozowo- insulinowej. proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.