Jak rozumieć wyniki krzywej cukrowej?

Witam, proszę o interpretację wyników krzywej insulinowej i poradę co dalej mam robić, żeby poprawić owe wyniki. Leczę się na insulinooporność. Tabletek Glucophage nie przyjmuję, choć miałam taki zamiar jeśli dieta nie przyniosłaby efektów. Dodatkowo leczę się na niedoczynność tarczycy i przyjmuję Letrox w dawce 50 na dzień. Glukoza na czczo (przed obciążeniem) 84 mg/dl glukoza po 2 h – 73 mg/dl glukoza po 3 h – 62 mg/dl glukoza po 4h – 75 mg/dl Insulina na czczo (przed obciążeniem) 6,5 μIU/m

Podaje Pani wyniki krzywej glukozowej z jednorazowym oznaczeniem insuliny. Nie jest to krzywa insulinowa. Dlatego interpretacja jest tylko częściowa - wyniki są typowe dla hipoglikemii. Należałoby wykonać dokładniejsze badanie żeby określić wskazania do leczenia.