Brak miesiączek a szanse na ciążę

Po 5 latach prób wywoływania miesiączki, lekarz zrobił badanie po którym stwierdził zespół policystycznych jajników i zaprzestał leczenia, ponieważ wg niego było ono niepotrzebne bo nie chciałam w tamtym momencie zajść w ciąże. Teraz staram się o dziecko i chce rozpocząć leczenie. Nie wiem do kogo się udać i gdzie by znów nie czekać kolejnych 7 lat na kolejną diagnozę. Nie mam w ogóle miesiączek, czy jest szansa, że będę mieć dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że szansa jest. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.