Jaka może być przyczyna braku ciąży u 32-letniej kobiety?

córka mieszka i pracuje w Anglii ,ma 32lata. od długiego czasu próbuje zajsć w ciążę.Co roku w Polsce robiła profilaktyczne badania łącznie z usg i wszystko było w porządku.w zeszłym roku poszła do lekarza w Anglii i ten stwierdził zespół policystycznych jajników.Zrobiła badania na poziom cukru ,ciśnienie wszystko jest w porządku.miesiączki są w miarę regularne,nie ma nadmiernego owłosienia praktycznie nie ma zadnego z objawów tylko nie może zajść w ciążę i na usg są pęchęrzyki.w grudniu miała badanie na drożność jajników i czeka na wizytę do lekarza.jakie badanie jeszcze powinna zrobić,do kogo się zgłosić ,żeby to przyspieszyć.procedura w Anglii jest bardzo rozłożona w czasie.proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wskazane są także badania hormonalne Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa najlepiej zajmującego się wspomaganiem rozrodu