Badania mężczyzny i kobiety a planowanie ciąży

Witam,od 1,5 r.staramy się...ja zdaniem 2-ch lek gin.ok,w 12-14 dniu cyklu widoczny jest pęcherzyk ale pomimo starań w tym okresie-ciąży brak.2 m-ce temu lek.dał mi luteinę 50 mg-,hormony ok.1-szy wynik męża 3% prawidł. lepkość w normie , ilość 110mln/ml,a 2 badanie 4% prawidł., ilość 140 mln/ml,lepkość +++ gin .dał mężowi cynk,Salfazin,s. Mucosolvan 2x dz.i po pierwszym badaniu-Clostyl. tylko 3 op. Mam 37 l.i miesiączki są poprzedzane plamieniem w kolorze brązu, a prog.w norm.lut.biorę 2 m-ce

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu.