Brak miesiączki a silny antybiotyk

ostatnia miesiaczke mialam 19grudnia a w tym miesiacu ani sladu?2tygtemu bralam antybiotyk Azi-TEVA500mg czy to moze byc przyczyna braku miesiaczki,bo slyszalam ze to bardzo silny antybiotyk?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Antybiotykoterapia może wpływać na przesunięcie terminu krwawienia. Jeśli miesiączka nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.